För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakt

HUVUDKONTOR

Watt & Veke AB
Gredbyvägen 18 632 21  Eskilstuna
E-post: kundtjanst@wattveke.se
Tel: +46 (0)20 11 20 20

PRESS

SPALT PR
Drottninggatan 59 111 21 STOCKHOLM
E-post: sandra.siljestedt@spaltpr.com
Tel: + 46 (0)733 22 69 49
http://www.spaltpr.com

Erika Cederberg

Huvudkontor

 

Phone:
+46 (0)76 102 25 10

E-post:
erika.cederberg@wattveke.se

Erika Cederberg
CEO

Anna Pehrson

Head office

Phone:
+46 (0)73 310 94 95

E-post:
anna.pehrson@wattveke.se

Anna-Pehrson
CEO

Åsa Schüllerqvist

Head office

Phone:
+46 (0)70 554 34 62

E-post:
asa.schullerqvist@wattveke.se

Åsa Schüllerqvist
Product developer

Christoffer Lofstrand

Head office

Phone:
+46 (0)8 34 23 33

E-post:
christoffer.lofstrand@wattveke.se

Christoffer Löfstrand
Purchase assistent

Ulrica Asp

Head office

Phone:
+46 (0)8 34 23 33

E-post:
info@wattveke.se

Ulrika Asp
Customer service Manager

Sanna Bergfors

Head office

Phone:
+46 (0)8 34 23 33

E-post:
info@wattveke.se

Sanna Bergfors
Customer service

Linda Carling

Head office

Phone:
+46 (0)76 100 91 58

E-post:
linda.carling@wattveke.se

Linda Carling
Communications Digital and Social media

Manuela Rutegård

Finance and Accounting

Phone:
+46 (0)16 17 03 77

E-post:
manuela.rutegard@wattveke.se

Manuela Rutegård
Finance and Accounting

Caroline Hein

Finance assistent

Phone:
+46 (0)16 17 03 74

E-post:
caroline.hein@wattveke.se

Caroline Hein
Finance assistent

Magnus Davour

Head office

Phone:
+46 (0)70 375 70 66

E-post:
magnus.davour@wattveke.se

Magnus Davour
Sales Mälardalen/Stockholm

Lennart Andersson

Head office

Phone:
+46 (0)70 593 07 49

E-post:
ab.sla@telia.com

Lennart Andersson
Sales North

Pernilla Bärnsten

Södra och Västra Sverige

Phone:
+46 (0)72 965 3728

E-post:
pernilla.barnsten@wattveke.se

Pernilla Bärnsten
Sales South & West

Fält markerade med * måste fyllas i.
Show
Show
Start > Kontakta oss
Annonser
0 Produkter
Totalt 0 SEK
Priser inkl. moms